Верховний суд відмовився визнати опитування Зеленського незаконною агітацією

В президентській команді не виключають нових опитувань колаж РБК-Україна

Відповідне рішення Верховного суду не може були оскаржене

Верховний суд України відмовився визнати всеукраїнське опитування президента Володимира Зеленського, яке проводилося в день місцевих виборів, 25 жовтня, незаконною агітацією. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на постанову Великої палати Верховного суду.

Як зазначається, це рішення було опублікували сьогодні, 28 жовтня, і не може бути оскаржене.

Повідомляється, що позивач, ексдепутат Наталія Новак, просила Верховний суд визнати незаконною агітацією відеозвернення Зеленського, в якому він анонсував проведення загальнонаціонального опитування. Позивач також просила заборонити проведення цього опитування. Однак, Велика палата ВСУ вирішила, що дане опитування не є передвиборчою агітацією.

"За матеріалами цієї справи, на підставі аналізу наданих сторонами доказів та пояснень сторін можна зробити висновок, що справжньою метою проведення опитування є з'ясування президентом України важливих, як на його думку, соціально-економічних питань", - йдеться в постанові суду.

Також судді відзначили, що використання Володимиром Зеленським висловлювання "Україна - це ти" не містить жодних закликів до голосування за ту чи іншу політичну силу.

Новини за темою: З'явились попередні результати всеукраїнського президентського опитування

Нагадаємо, 25 жовтня, у день виборів до місцевих органів влади, біля виборчих дільниць відбулося всеукраїнське опитування, ініційоване Володимиром Зеленським. Громадянам пропонували відповісти на 5 важливих питань шляхом заповнення спеціальної анкети. Loading...