Веремчук про корупцію чиновниці Садового: Вкрадений мільйон – це 5-6 непобудованих дитячих майданчиків

Львівська міська рада. Фото: Микола Тис/ZIK

Якщо прокурор Львівської області заявляє про підозру у привласненні чиновницею міськради 1 200 000 гривень, то це точно буде мати для неї наслідки.

Про це в ефірі телеканалу ZIK, заявив голова фракції "Народний контроль" Львівської міськради Валерій Веремчук.

"Я думаю, що якщо прокурор області анонсує такі факти, і рухає такі справи, то це повинно мати наслідки. Потрібно уточнити, що пільга в 2% надається громадським організаціям, які не перевищують 60 метрів. Якщо площа приміщення більше 60 метрів, то її розраховують з урахуванням 6% оцінки. Це не перший скандал. Два роки тому я ініціював створення депутатської тимчасової контрольної комісії, коли з'ясувалося, що у міста вкрали понад 70 приміщень, які були в нашій власності. Шляхом сірих схем із застосуванням нотаріусів та певної інформації, яка була у чиновників, приміщення перейшли у власність фізичних осіб. Вже два роки йдуть суди. З боями ці приміщення повертаються у власність міста. Ви розумієте, що дуже швидко, а на повернення потрібен час", - сказав він.

Новини за темою: Для "своїх" закон неписаний: Садовий і його спонсори зводять готель на місці парковки у центрі Львова

Веремчук сподівається, що нові факти і давня резонансна справа будуть відповідно розслідувані прокуратурою.

"1 200 000 гривень – це 5-6 дитячих майданчиків. Сьогодні бюджет міста не виконується. Зараз стоїть питання, що не ремонтувати, не будувати, не закуповувати. Зараз кожна гривня дуже важлива", - додав він.

Як повідомляли, депутата Львівської обласної ради від "Самопомочі", начальника управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Інну Свистун підозрюють у службовій недбалості, що призвела до недоотримання бюджетом Львова майже 1,2 млн грн.

Loading...