Венедіктова провела оперативну нараду з керівництвом МВС та Нацполіції: Про що розмовляли

Нарада генпрокурора Ірини Венедіктової з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим та керівництвом Національної поліції України Офіс генерального прокурора

Голова Нацполіції зауважив, що цього року вже було складено понад 10 тисяч протоколів про корупцію

Сьогодні, 27 жовтня, в Офісі генерального прокурора відбулася спільна нарада керівництва відомства з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим та керівництвом Національної поліції України. Генпрокурор Ірина Венедіктова заслухала звіт щодо розслідування корупційних правопорушень та обговорила з учасниками наради актуальні питання у резонансних кримінальних провадженнях цієї категорії. Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.

"Понад 80% кримінальних проваджень щодо корупційних правопорушень розслідує Національна поліція України у тісній співпраці з органами прокуратури. На третину цьогоріч збільшилася кількість викритих таких злочинів, на 20% кількість засуджених осіб. Нам вдалося налагодити системну роботу, проте необхідно докласти спільних зусиль для підвищення ефективності розслідування, щоб винні у корупційних злочинах усіх рівнів були справедливо покарані", - сказала Венедіктова.

Своєю чергою Арсен Аваков погодився зі словами генпрокурора та зауважив, що обсяг спільної роботи – колосальний.

Голова Нацполіції Ігор Клименко зауважив, що цього року вже було складено понад 10 тисяч протоколів про корупцію, 70% з яких вже скеровано до суду.

Новини за темою: Венедіктова провела оперативну нараду з ДБР: Дала два місяці на коригування роботи

Нагадаємо, раніше Ірина Венедіктова також закликала НАБУ та САП активізувати роботу щодо притягнення до відповідальності топкорупціонерів, як цього вимагає суспільство.Loading...