Венедіктова поставила незадовільну оцінку НАБУ та САП через відсутність посадок топкорупціонерів

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова Фото з відкритих джерел

У вже наявних провадженнях також не той рівень активності, як цього вимагає суспільство

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова закликала НАБУ та САП активізувати роботу щодо притягнення до відповідальності топкорупціонерів, як цього вимагає суспільство. Про це йшлося на оперативній нараді із директором НАБУ Артемом Ситником та керівником САП Максимом Грищуком, передає пресслужба Офісу Генпрокурора.

"Всім правоохоронцям була поставлена незадовільна оцінка щодо боротьби з корупцією. Основною локомотивною силою в протидії таким правопорушенням мають бути спеціально створені органи - НАБУ і САП. Добре, що ми нарешті маємо перші вироки, однак в деяких актуальних провадженнях по два, три, а іноді й чотири роки тому повідомлено про підозру, а слідство й досі триває", - сказала Венедіктова.

Перед цим Артем Ситник зауважив, що робота органів пожвавилася, оскільки цього року Вищий антикорупційний суд України почав ухвалювати перші рішення, і на сьогодні вже є 10 вироків з реальним позбавленням волі, серед яких судді, працівники прокуратури та СБУ.

Втім, за словами Венедіктової, у цих провадженнях за результативністю не той рівень активності, якого очікує від них громадськість.

Генпрокурор також вказала НАБУ і САП на недостатній рівень відшкодування встановлених в кримінальних провадженнях збитків.

Новини за темою: Баканов може замінити Венедіктову на посаді генпрокурора, - ЗМІ

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський заявив, що потребує результатів в боротьбі з корупцією, тому дав генеральному прокурору Ірині Венедіктовій час до кінця року. Loading...