live

Великдень під час коронавірусу: Зеленський анонсував новий проєкт

Володимир Зеленський Офіс Президента

Керівники церков розуміють, що богослужіння можна проводити онлайн, у вигляді відеоконференції

Президент Володимир Зеленський поспілкувався з главами церков щодо безпеки святкування Великодня та проведення богослужінь в умовах поширення COVID-19. Про це повідомляє пресслужба ОП

За словами Зеленського, керівники церков погодилися щодо проведення онлайн-богослужінь. Однак якщо якийсь обряд вимагає присутності людей, то кількість прихожан потрібно буде обмежити. У зв'язку з цим було розглянуто питання про можливість розміщення біля храмів та церков патрулів, які контролюватимуть кількість людей. 

Окрім цього, Зеленський наголосив, що наразі найскладнішим залишається питання великодніх свят. Адже у цей період церкву відвідують найбільше людей, в тому числі й ті, хто прибув з-за кордону. 

"Зараз ми готуємо та вже скоро презентуємо проект "Великдень вдома", який допоможе відсвяткувати це велике свято вдома, не збираючись натовпами у церквах", – зазначив глава держави. 

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський рекомендував Кабінету міністрів заборонити масові заходи за участю понад 10 осіб, включно з церковними обрядами та церемоніями. 

Loading...