Новини » Львів Читать эту новость на русском

"Велика втрата для України і театру": Сьогодні у Львові прощаються із актором та режисером Романом Віктюком

Роман Віктюк РИА Новости

Поховають театрального діяча на Личаківському цвинтарі у родинному гробівці

Сьогодні у Львові прощаються з актором та режисером Романом Віктюком. Церемонія прощання відбувається зранку у приміщенні Театру юного глядача у Львові, де раніше працював Роман Віктюк.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондентка Вероніка Адамович.

Попрощатися з видатним режисером прийшли родичі, друзі, пересічні львів’яни. Поховають Романа Віктюка у родинному гробівці на Личаківському цвинтарі – такою була його воля.

Племінник Романа Віктюка Сергій Проскорняк розповів про символічні деталі дня народження видатного режисера, який, нагадаємо, народився і деякий час працював у Львові.

Новини за темою: Сутички під Радою, звіт прем’єр-міністра та смерть режисера Романа Віктюка: Головне за 17 листопада

"Пологи у його мами почалися у Львівській опері, під звуки "Травіати" Верді, і це дуже символічна історія, яка поєднала його назавжди з театром і з мистецтвом. Небагато наших митців і, на жаль, театральних митців не так багато, тих, хто з’єднав Україну з цілим світом, тому зараз ми переживаємо очевидну дуже велику втрату для України, для театру, в якому починалася його творчість", – зазначив Сергій Проскорняк.

Нагадаємо, 17 листопада з'явилася інформація, що на 85-му році життя в Росії помер театральний режисер Роман Віктюк. У кінці жовтня артист був госпіталізований в одну з московських клінік, де відновлювався після перенесеного коронавірусу.

Як повідомляли, театрального режисера, народного артиста України та РФ Романа Віктюка поховають у Львові на Личаківському кладовищі, оскільки останньою волею Віктюка було поховання поруч із батьками. На Личаківському цвинтарі є родинний гробівець родини Віктюків, де поховані родичі режисера.

Loading...