Вчені довели смертельну небезпеку м'яса

Ковбасні вироби Pixabay.com

Дослідники закликають відмовитися від переробленого м'яса, ковбасних виробів і смаженої курки

У Північно-Західному університеті США вчені довели смертельну небезпеку вживання м'яса, передає EurekAlert!.

Згідно з повідомленням, вчені провели дослідження на основі зібраних і проаналізованих даних понад 29,6 тис. осіб, середній вік яких становив 53,7 роки. 44,4% респондентів складали чоловіки, 55,6% - жінки. Вони надали інформацію про свій щоденний раціон.

Виявилося, що вживання двох порцій червоного м'яса або м'яса птиці на тиждень підвищує ризик серцево-судинних захворювань на 3-7%.

Крім того, при виключенні з раціону риби і птиці, дві порції червоного м'яса на тиждень пов'язані з підвищенням ризику смерті на 3% незалежно від причин.

Вчені дійшли висновку, що м'ясо підвищує ризик розвитку смертельних небезпечних хвороб і порушень серцево-судинної системи. Вони закликають відмовитися від переробленого м'яса, ковбасних виробів і смаженої курки.

Нагадаємо, раніше вчені з Німеччини дійшли висновку, що помірне споживання алкоголю приносить користь організму. З'ясувалося, що найменшої шкоди організму жінки приносить доза в 12 г спирту на день (0,3 л пива або келих вина), для чоловіка цей показник дорівнює 24 г (0,6 л пива).

Loading...