Вбивство Шеремета: Слідство відкрило адвокатам підозрюваних 38 томів справи

Фігуранти справи Шеремета - Кузьменко, Антоненко, Дугарь Фото з відкритих джерел

Матеріали провадження загалом налічують понад 200 томів

Слідчі Нацполіції відкрили 38 томів справи про вбивство журналіста Павла Шеремета адвокатам підозрюваних виконавців злочину — Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь. Про це повідомив старший слідчий у справі Василь Бирко, передає пресслужба поліції.

За його словами, матеріали провадження загалом налічують понад дві сотні томів: 38 томів - стосовно трьох підозрюваних, понад 200 - щодо встановлення інших фігурантів, організаторів та замовників злочину. Провадження щодо ймовірних виконавців виокремили, але продовжується встановлення інших ймовірних учасників злочину, організаторів та замовників. 

"Зокрема опрацьовано майже 20 тис. годин відеозаписів (а це записи від п'яти днів до двох місяців фіксації), допитано понад 3 тис. осіб, опрацьовано майже 44 тис. абонентських номерів, 15 тис. IMEI та 400 моніторингів (при цьому в кожному моніторингу — від 4 тис. до 200 тис. з'єднань абонентів). Окрім того, проведено, відповідно до рішень судів, 180 окремих слідчих (розшукових) дій, призначено 106 комплексних експертиз", - зазначив Бирко.

Він додав, що з матеріалами провадження адвокати Дугарь, Антоненка та Кузьменко відтепер можуть ознайомитися як в будівлі Головного слідчого управління Нацполіції, так і в ізоляторі тимчасового тримання, де утримуються двоє підозрюваних. Після ознайомлення стороною захисту з матеріалами справи, сформований обвинувальний акт направлять до суду.

Новини за темою: Справа Шеремета: Слідство завершило розслідування щодо трьох фігурантів

Раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва ще на два місяці, до 23 липня, залишив під вартою підозрюваного в організації вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка. До 24 липня суд продовжив арешт і Юлії Кузьменко.

Іншій підозрюваній у справі Шеремета, військовій медсестрі Яні Дугарь, прокуратура наполягає на зміні запобіжного заходу - з нічного домашнього арешту на заставу у розмірі 168 160 грн з покладенням на неї обов'язків, серед яких носіння електронного браслета.Loading...