Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Варіант локдауну в країні не можна відкидати, - Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

УНІАН

За його словами, парламент також готується до посилення карантину

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що варіант запровадження локдауну в Україні не можна відкидати. Про це він розповів під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK

"Я думаю, що в першу чергу ми маємо почути про локдаун від Кабміну, бо якщо будуть запроваджувати, то вони це будуть робити... Я сподіваюсь, що будуть прийняті співмірні рішення, але сьогодні поки що зарано говорити. Варіант локдауну не можна скасовувати, така вірогідність залишається", - сказав спікер.

Новини за темою: Степанов пояснив, як працюватиме транспорт у разі введення локдауну

Окрім цього, Разумков наголосив, що потрібно бути готовими до його введення, відповідну підготовку проводить і Верховна Рада

"На це буде впливати багато факторів: кількість тестувань, кількість тих, хто захворів, ефективність так званого локдауну вихідного дня. Тобто багато чинників. Якщо я зараз скажу, що ми не будемо вводити локдаун - це буде безвідповідально. До цього треба бути готовими, і насправді парламент до цього також готується", - додав голова ВРУ.

Новини за темою: Степанов назвав єдину умову для запровадження локдауну

Нагадаємо, раніше глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що в Україні можуть ввести так званий інтелектуальний локдаун, який буде враховувати епідемічну ситуацію в кожному регіоні при встановленні певних обмежень. 

Також народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський повідомляв, що Кабінет міністрів України планує запровадити в країні повний локдаун вже з 24 грудня.

 

Loading...