Вакцина від коронавірусу з'явиться в Україні у березні, – прогноз лікаря-епідеміолога

Кандидат медичних наук, лікар-епідеміолог Олег Рубан

Українське радіо

Тому наразі лікар радить проводити щеплення від грипу

Найперспективніший термін отримання вакцини від коронавірусу в Україні – березень 2021 року.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі  ZIK заявив голова Держспоживслужби столиці Олег Рубан.  

Олег Рубан зауважив, що грошей, які виділила держава на лікування коронавірусних хворих, вистачить, головне, за його словами, щоб вистачало розуму. 

Також він зазначив, що сьогодні всі регіони вже знають свої потреби і повинні готуватися до забезпечення лікарень ліжко-місцями, інфекціоністів – всіма необхідними засобами, а також до забезпечення лабораторій.

"Тобто сьогодні ще є можливість підготуватися, адже листопад місяць має бути складним, очікується від 5 до 7 тисяч хворих на коронавірус щодня. Піковий показник – 9 тисяч хворих на день очікується у січні", – сказав Олег Рубан.

Новини за темою: Встановлення антирекорду продовжується: В Україні понад 217 тис. випадків коронавірусу, за останню добу - 4633

Він також нагадав, що кожен українець повинен захистити себе щепленням від грипу, адже в осінньо-зимовий період прогресує і ця інфекційна хвороба. Ба більше, що вакцини від коронавірусу поки немає.   

Новини за темою: Вакцина від COVID-19 не завершить пандемію, – ВООЗ

"Щодо вакцини – це дуже складний процес. Найперспективніший термін отримання вакцин в Україні – березень місяць 2021 року", – прокоментував лікар-інфекціоніст.

Нагадаємо, 11 серпня президент РФ Володимир Путін заявив, що у Росії зареєстрували першу в світі вакцину від коронавірусу. Однак препарат розкритикували вчені та експерти кількох країн. А глава німецької Федеральної лікарської палати Клаус Райнгард назвав Росію безвідповідальною.

Крім того, нещодавно Міністерство охорони здоров'я РФ дозволило почати клінічні випробування на добровольцях третьої російської вакцини від коронавірусу.  

Loading...