Вакцина від коронавірусу: Україна веде переговори з компаніями, які перебувають на 3 стадії розробки, – Степанов

Глава МОЗ Максим Степанов УНН

Також Україна може отримати вакцину від коронавірусу для 8 мільйонів громадян

Україна веде перемовини з багатьма компаніями-виробниками вакцини від COVID-19, які знаходяться вже на третій стадії клінічних випробувань, щоб  однією із перших отримати вакцину.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці!" на телеканалі ZIK заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Максим Степанов зазначив, що Україна приєднана до глобальної ініціативи, згідно якої нам гарантують до 20% від кількості населення вакцин від коронавірусу.

"Це щеплення для близько 8 мільйон громадян. Тобто на таких умовах ми приєднані і в цьому напрямку можемо отримати вакцину", –  сказав мінстр охорони здоров’я.

Окрім цього, додав він, Україна всіма можливими способами веде переговори з різними виробниками вакцин проти коронавірусної інфекції.

Новини за темою: В Україні можуть запровадити вакцинування від грипу в аптеці, – Степанов

"І через Міністерство охорони здоров'я, і через інші міністерства ми ведемо перемовини з багатьма компаніями, які знаходяться вже на третій стадії клінічних випробувань. Тому, як тільки її зареєструють у світі, є велика кількість країн, які захочуть отримати цю вакцину, буде певна черга, тому наше завдання буде зробити все, щоб Україна почала її отримувати однією із перших. Про що ми ведемо перемовини", – розповів Максим Степанов.

Новини за темою: В Україну йде епідсезон грипу: Як не переплутати з коронавірусом і навіщо вакцинуватися

Як повідомляли, Віктор Медведчук привітав російських вчених з успіхом у створенні першої у світі вакцини проти COVID-19 і обговорив можливість її поставки в Україну з президентом РФ Володимиром Путіним.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін не виключає можливості поставок російської вакцини від коронавірусу в Україну.

Loading...