Ваговий контроль на дорогах України буде цілодобовим

Фото з відкритих джерел

Найближчим часом запустять 40 стаціонарних комплексів по всій Україні

Найближчим часом на дорогах України будуть функціонувати 40 стаціонарних вагових комплексів для забезпечення захисту доріг від руйнування. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає Liga.net.

"Наша мета – здійснювати цей контроль цілодобово. П'ять комплексів габаритно-вагового контролю вже працюють на дорогах навколо Києва в цілодобовому режимі. Аналогічна робота ведеться в Одесі, Умані, Миколаєві та інших містах. Найближчим часом 40 стаціонарних комплексів працюватимуть на дорогах України", - сказав міністр.

Зазначається, що у таких комплексах працюватимуть інспектори Укртрансбезпеки спільно з Нацполіцією, а також під контролем СБУ.

Новини за темою: В "Укравтодорі" розповіли про ініціативу щодо додаткового збору для вантажівок – але не українських

На розгляд уряду також буде внесено зміни, що передбачають залучення до роботи інспекторів Укртрансбезпеки представників місцевих органів влади.

Таким чином, вважає Криклій, вдасться залучити до цього процесу місцеві органи влади, "тому що вони, в тому числі, зацікавлені захищати свої дороги".

У Мінінфраструктури планують до кінця 2020 року запустити по всій Україні 54 комплекси автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion ("Зважування в русі").

На їх базі також хочуть запустити систему автоматичного стягнення штрафів.

Новини за темою: З 1 червня в Україні введуть обмеження на рух вантажівок

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський приєднався до одного із чатів, де далекобійники "допомагають" один одному уникати контролю за перевантаженими вантажівками, і пригрозив відповідальністю водіям та власникам автотранспорту.

 

Loading...