Вадим Рабінович: Фашизм не пройде! ОПЗЖ боротиметься за пам'ять справжніх героїв!

"Опозиційна платформа - За життя"

28 жовтня в Україні проходять заходи, присвячені 75 річниці визволення України від фашистських загарбників. З цієї нагоди ветерани Великої Вітчизняної війни, керівництво та активісти політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" вшанували пам'ять героїв, поклавши квіти до Пам'ятника Слави в Києві.

"У цей важливий день хочу сказати про хороше: минуло стільки років, а сотні людей у Києві, в інших областях країни, прийшли вшанувати пам'ять тих, хто загинув, захищаючи свою Батьківщину. На жаль, в сучасній Україні деякі намагаються переписати історію і називати героїв іншими словами, а тих, хто стріляв воїнам в спину і продавав свою країну, називати героями. Такого не буде! І ми тут для того, щоб сказати: ми - "Опозиційна платформа - За життя" - будемо боротися за пам'ять, справжніх героїв! Фашизм не пройшов тоді, він не пройде і зараз!" - заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.

Політик зауважив, що кілька днів тому на Закарпатті було відкрито пам'ятник "черговому "герою", який стріляв у спину визволителям".

"Це просто неприпустимо! Тому, дорогі ветерани, я хочу, щоб ви знали: наші діти і онуки завжди будуть пам'ятати ваш подвиг і називати вас героями, а бандитів – бандитами! Як ви звільнили Україну від фашистів, так зробимо і ми - це вже наша війна. Ми будемо шанувати пам'ять загиблих, які кров'ю полили землю, захищаючи свою Батьківщину в єдиному строю. Іншої історії не буде, ось вони - герої! І ніхто інший!" - підкреслив народний депутат.

Вадим Рабінович зізнався - він дуже радий тому, що щороку в цей день – 28 жовтня – в Парк Слави приходить багато людей, "радий, що ми можемо привселюдно говорити, що "фашизм не пройде", і я налаштований на перемогу!".

Розповів співголова "Опозиційної платформи - За життя" те, як політична сила буде захищати ветеранів, як буде їм допомагати виживати в такий складний час.

"Ми з колегами подали до Верховної Ради законопроєкт про спеціальну допомогу для ветеранів Великої Вітчизняної війни, яка повинна нараховуватися вже з 1 січня. А коли почнеться бюджетний процес, ви почуєте чітку позицію партії "Опозиційна платформа - За життя" з цього питання! Сподіваюся, влада нас почує і все вийде. Удачі! Зустрінемося 9 травня!" - резюмував Вадим Рабінович.