В Ужгороді різко зросла кількість хворих на коронавірус, заповнено 90% лікарняних ліжок, – мер

Фото з відкритих джерел

На його думку, ситуацію погіршило проведення місцевих виборів

В Ужгороді різко зросла кількість хворих на коронавірус. Вже зараз, у місті заповнені 90% ліжок для пацієнтів із цією хворобою. Про це повідомив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, передає "Укрінформ".

За його словами, медичні заклади Ужгорода працюють на межі, але в місті все ж готові до збільшення ліжко-місць для хворих на COVID-19. Серед причин загострення захворюваності коронавірусом у місті, мер вбачає проведення місцевих виборів. "Я розумію, що в Ужгороді збільшилася кількість хворих на коронавірус. Десь це відбулося за рахунок виборів – працювали дільничні комісії, проводили засідання, здавали протоколи з регіонів, були черги в день голосування, проводилися партійні наради та зібрання. Це все теж частково призвело до збільшення кількості хворих", - зазначив Андріїв.

Також міський голова додав, що багато людей, які їдуть за кордон транзитом через місто, здають тут тести на коронавірус. А це теж, на його думку, підвищує показник захворюваності.

Новини за темою: В Ужгороді знайшли 500 бюлетенів, які зникли 2 дні тому

Раніше повідомлялося, що в Ужгороді через спалах коронавірусу закрили гімназію. У закладі підтвердили 8 випадків COVID-19.

 Loading...