В уряді хочуть знизити смертність на дорогах внаслідок ДТП на 30% до 2024 року

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій Фото з відкритих джерел

До 2030 року у Мінінфраструктури смертність хочуть знизити на 50%

Мінінфраструктури має намір продовжити роботу над підвищенням безпеки руху на українських дорогах та знизити смертність на 30% до 2024 року. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час зустрічі, передає "Урядовий портал".

"Наш головний пріоритет - це безпека на дорогах. Рівень смертності та травматизму внаслідок ДТП в Україні є неприпустимо високим. За підрахунками Світового банку, соціально-економічні втрати України від дорожньо-транспортного травматизму оцінюються в майже 70 млрд грн на рік. Це приблизно 2% ВВП", - сказав він.

За словами Криклія, наразі головною метою є зниження рівня смертності внаслідок ДТП у порівнянні з 2019 роком щонайменше на 30% до 2024 року та на 50% до 2030 року. Це має вберегти більше ніж 1000 людських життів щороку.

Новини за темою: У Київській області авто з підлітками потрапило в ДТП, є загиблі

Міністр додав, що чинна програма безпеки руху, фінансування якої у 2020-му становить 3,2 млрд грн, потребує якісно нового бачення та вдосконалення.

"Ми вже провели закупівлі на 87%, і це при тому, що минулого року рівень виконання програми безпеки руху ледь досягав 40%. Наразі ж ми визначили 100 % виконання програми як головне завдання для наших установ. Але разом з цим ми маємо вдосконалювати та створювати нові ефективні механізми підвищення безпеки на наших дорогах", - заявив він.

Новини за темою: Один зі "слуг" в'їхав у таксі та пішов з місця ДТП. Відео

Раніше повідомлялося, що у Миколаївській області на автодорозі М-14 "Одеса-Мелітополь-Новоазовськ" зіткнулися два вантажні автомобілі. У результаті ДТП обидва водії загинули на місці.

Loading...