В уряді анонсували "нормальний навчальний рік" з 1 вересня

Фото з відкритих джерел

Голови ОДА контролюватимуть освітній процес в умовах карантину

В Україні з 1 вересня розпочнеться "нормальний навчальний рік", з цією метою в уряді провели всі необхідні заходи. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв'ю Радіо Свобода

"Навчальний рік почнеться в Україні 1 вересня. Нормальний навчальний рік. Є якісь спекуляції, маніпуляції, що всі будуть вчитися вдома, що соціалізація дітей не відбудеться. Є маса прохань: пустіть хоч у перший клас, хоч на один день дітей, щоб діти побачили, що це таке. Ні. В нас навчальний рік починається 1 вересня. Ми вже провели всі необхідні заходи, наради. Ми запустили процеси в областях. Голови ОДА контролюють", – зазначив Шмигаль.

Новини за темою: У МОЗ розповіли, чи повинні вчителі здавати тест на COVID-19 перед навчальним роком

Водночас прем'єр-міністр наголосив, що у регіонах з "червоної" зони, "буде введений карантин такий самий, який вводиться при інших епідеміях". Тобто, школи закриють на два тижні, під час чого діти вчитимуться дома. А після покращення епідситуації учні продовжать навчання у звичному режимі. 

МОЗ

Новини за темою: В уряді пояснили, як працюватимуть школи з 1 вересня

Нагадаємо, нещодавно Міністерстві освіти та науки України пояснили, що діти зможуть піти до школи 1 вересня, якщо регіон не потрапляє до "червоної зони" за новою постановою про адаптивний карантин.

Loading...