В Умані у шести хасидів виявили COVID-19

У місті хворих на коронавірус уже більше, ніж ліжок для лікування

Фото з відкритих джерел

В Умані Черкаської області в шести хасидів-паломників виявили зараження коронавірусом. Про це повідомив мер Умані Олександр Цебрій у коментарі Telegram-каналу PavlovskyNews.

За словами очільника міста, в міській лікарні наразі є лише 14 ліжок для хворих коронавірусом, а вже лікуються 18 людей, для чого довелося шукати додаткові можливості.

Водночас, мер Умані додав, що всі прибулі прочани повинні пройти тестування на COVID-19 у приватних клініках Умані за свої гроші. Проте, проблем із виконанням цієї вимоги немає. Цебрій зазначив, що всі прийняті в Умані заходи дозволяють тримати ситуацію під контролем і зберігати спокій у містян.

Раніше повідомлялося, що в Умані на час прибуття основної кількості прочан-хасидів обмежать час роботи закладів харчування і закриють деякі навчальні заклади. За словами очільника Черкаської ОДА, закриватимуть лише школи в районі проведення паломництва.

Новини за темою: В Умані в місцях паломництва встановлять карантинні пункти

Нагадаємо, нещодавно в МВС заявили, що в Умані співробітники правоохоронних органів заступили на посилений режим несення служби з огляду на святкування Рош га-Шана в умовах епідеміологічної ситуації.

Loading...