Новини » Події Читать эту новость на русском

В Умані позитивний тест на COVID-19 отримали 10 паломників-хасидів

Хасиди в Умані. Фото EPA-EFE

Загалом тестування пройшли до 400 хасидів

Мер Умані Олександр Цебрій заявив, що вже десять хасидів отримали позитивний тест на COVID-19, однак четверо з них  при повторному тестуванні отримали негативний результат.

Про це він розповів в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення.

"На сьогодні, за інформацією Міністерства внутрішніх справ і Міграційної служби, на території міста перебуває 2,5 тис. паломників-хасидів. Ми провели ПЛР-тестування за кошти самих паломників, проведено було ПЛР-тестування, і виявили 10 COVID-позитивних паломників. З них четверо повторно були відтестовані і тест в них негативний - це говорить про те, що вони вважаються такими, що одужали. А шість - COVID-позитивних", - розповів Цебрій.

Новини за темою: Відео дня: На українсько-білоруському кордоні танцюють і співають хасиди, які застрягли між КПП

Окрім цього, мер розповів, що хворі перебувають у готелі, який виділили брацлавські хасиди під заклад, де будуть перебувати COVID-позитивні паломники з легкою формою хвороби. Тих осіб, у яких буде виявлено середній або важкий ступінь перебігу хвороби, будуть шпиталізувати в інфекційне відділення міської лікарні.

Новини за темою: В Умані знову виник конфлікт між хасидами та місцевими жителями через будівництво синагоги

За словами Цебрія, на COVID-19 вже протестували до 400 хасидів. Водночас він зауважив, що точна кількість хасидів у місті йому невідома: "Я не можу сказати, скільки їх точно, їх ніхто не обліковував. В мене точної цифри немає. Ніхто не перераховував, скільки їх перебуває на території міста. Я керуюся такими статистиками, які мені дала Міграційна служба". 

Новини за темою: Аваков: Закликаємо хасидів поважати український закон та не провокувати ситуацію на кордоні

Нагадаємо, раніше міський голова Умані Олександр Цебрій заявив, що розмови про перенесення могили рабина Нахмана з Умані до Ізраїлю – це маніпуляції та провокації.

Loading...