В Умані посилили карантин на період святкування Рош га-Шана

Хасиди в Умані. Фото EPA-EFE

Посилені заходи триватимуть до 23 вересня

На період святкування Рош га-Шана в Умані запровадили посилені протиепідемічні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА

Згідно з повідомленням, відділ житлово-комунального господарства, ТОВ "Екоклінер" та УКП "Комунальник" встановили щити про заборону купання у водоймах, а також 4 біотуалети у громадських місцях.

Новини за темою: Розмови про перенесення могили рабина Нахмана – це маніпуляції і провокації, – міський голова Умані

На кількох вулицях, якими пересуваються прочани, нанесли маркування безпечної дистанції. Проводиться постійний контроль за благоустроєм в зоні святкування. Зокрема, було розроблено схему санітарного очищення території проживання та святкування хасидів: на 26-ти майданчиках встановили 104 контейнери для сміття, які обслуговує 9 одиниць автотранспорту.

Новини за темою: МЗС України: Перебування хасидів на кордоні можна вважати порушенням транзитних правил Білорусі

Також щоденно проводиться дезінфекція автомобілів Національної поліції, сміттєвозів, контейнерів для сміття та обладнаних для них майданчиків. З 8 вересня щоденно прибирають та миють шість вулиць в районі святкування, дезінфекують місця загального користування. 

Як зазначається, представники Міжнародного Благодійного Фонду імені Рабі Нахмана із Бреслава визначили кількість прочан, які можуть перебувати в культових спорудах.  Окрім цього, культові споруди забезпечені безконтактними термометрами, одноразовими рушниками, санітайзерами, антисептиками для рук, рідким милом, деззасобами, пульверизаторами для деззасобів. 

Новини за темою: Ізраїль звернувся до Зеленського з проханням пропустити хасидів в Україну

Нагадаємо, напередодні мер Умані Олександр Цебрій заявив, що вже десять хасидів отримали позитивний тест на COVID-19, однак четверо з них при повторному тестуванні отримали негативний результат.

Loading...