В Умані під час святкування Рош га-Шана правоохоронці склали сім адмінпротоколів

Загалом за дотриманням порядку в місцях паломництва хасидів слідкує близько 600 поліцейських

В Умані під час патрулювання місць паломництва хасидів на час Рош га-Шана правоохоронці склали сім адміністративних протоколів. Про це повідомляє пресслужба МВС

Згідно з повідомленням, на час святкування іудейського нового року вулиці Умані патрулюють представники зведеного загону, а це - близько 600 поліцейських із різних областей України. Окрім цього, для допомоги українським колегам прибули шість поліцейських із Ізраїлю.

Новини за темою: У чотирьох хасидів на кордоні з Білоруссю виявили коронавірус

Як зазначається, за час патрулювання місць паломництва хасидів поліцейські склали сім адміністративних протоколів. Серед них - статті 203-1 (Невиконання рішення про заборону в'їзду в Україну) і 204-1 (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України), 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) і 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Новини за темою: Відео дня: Хасиди у вишиванках заспівали гімн України, щоб їх пустили в Умань

Нагадаємо, напередодні хасиди-паломники, які декілька днів пробули на білорусько-українському кордоні в надії потрапити в Умань, звільнили прикордонний пост "Нові Яриловичі". 

Loading...