В "Укроборонпромі" заявили про плани розділити концерн на два холдинги

Замість ліквідованого "Укроборонпрому" утворяться оборонний і аерокосмічний холдинги

Укроборонпром

5 Канал

Державний концерн "Укроборонпром" підготував стратегію трансформації компанії, якою передбачено ліквідацію концерну й створення оборонного та аерокосмічного холдингів. Про це повідомила пресслужба "Укроборонпрому" з посиланням на першого заступника гендиректора концерну Романа Бондаря.

Зазначається, що документ описує процес трансформації державного концерну, фінальним етапом якої стане ліквідація "Укроборонпрому". Замість нього аерокосмічний та холдинг оборонних технологій виконуватимуть роль корпоративних центрів, а також реалізовуватимуть політику власності для галузевих науково-виробничих об’єднань, які створять після корпоратизації.

Як повідомили в концерні, підприємства-учасники "Укроборонпрому", які виготовляють озброєння та військову техніку для сил безпеки та оборони, увійдуть до оборонного холдингу, натомість низка авіабудівних підприємств відійдуть до аерокосмічного. "Наша візія майбутнього "Укроборонпрому" – у співпраці та кооперації з приватними компаніями, як з України, так і з закордонними партнерами. Оборонний холдинг, що з’явиться, стане платформою для розвитку державно-приватного співробітництва, со-інвестування у розробку та створення нових продуктів, екосистемою для стимулювання розвитку оборонного сегмента економіки", – сказав Бондар.

Новини за темою: Зеленський вивів Смілянського з наглядової ради "Укроборонпрому"

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський звільнив Айвараса Абромавичуса з посади генерального директора "Укроборонпрому", а натомість призначив Ігоря Фоменка виконуючим обов'язки. Це сталося після того, як Абромавичус написав заяву про відставку.Loading...