В Україну доставлять 14 тисяч флаконів "Ремдесивіру" до кінця тижня

Фото з відкритих джерел

"Ремдесивір" входить до Національного протоколу лікування COVID-19

До кінця поточного тижня в Україну буде доставлено 14 тисяч флаконів препарату "Ремдесивір" для лікування пацієнтів із коронавірусом COVID-19. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Іващенко під час брифінгу 26 жовтня, який транслював телеканал ZIK. 

Як зазначається, минулого тижня МОЗ дозволило ввезення незареєстрованого препарату  "Ремдесивір" для лікування коронавірусної хвороби. Зокрема, ці ліки входять до Національного протоколу лікування COVID-19. 

"Ці ліки використовуються в багатьох країнах — США, Японії, Австралії, країнах ЄС, входять в протоколи лікування. 22 жовтня Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) затвердило "Ремдесивір" як перший вид терапії для лікування COVID-19", - зазначив Ігор Іващенко. 

Новини за темою: ВООЗ назвала найбільш ефективні ліки від COVID-19, і це не "Ремдесивір"

За його словами, в Україну першу партію препарату (приблизно 14 тисяч флаконів) доставлять до кінця тижня. Однак, всього країна планує закупити понад 28 тисяч одиниць лікарського засобу "Ремдесивір". 

"Загальна процедура передбачала закупівлю 28,2 тисячі одиниць цих ліків, які будуть направлені на лікування 4,7 тис. пацієнтів із середнім і важким перебігом хвороби", - додав заступник міністра охорони здоров'я. 

Нагадаємо, у вересні Кабінет Міністрів України виділив фінансування на централізовану закупівлю лікарського препарату "Ремдесивір", який використовують для лікування хворих із тяжким перебігом COVID-19.Loading...