live

В Україну із Китаю прибув літак із 100 тис. ПЛР-тестів на коронавірус

Також вантаж містить окуляри, маски та обладнання для апаратів ШВЛ

В Україну із Китаю прибув літак, що доставив 100 тис. тестів на коронавірус методом ПЛР, обладнання для апаратів штучної вентиляції легень та інші медичні товари. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook глава департаменту інформполітики Офісу президента Ірина Побєдоносцева.

"Ще один важливий вантаж з Китаю. В Україну прибув літак, який достав в Україну ще 100 тис. високоточних тестів для полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), 40 тис. окулярів багаторазового використання, медичні маски та обладнання для апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ)", - йдеться у дописі.

Як зазначається, після проходження всіх санітарних та митних процедур медичне обладнання та устаткування направлять до лікарень та лабораторій у всі регіони України. Окрім цього, засоби захисту будуть передані військовим та співробітникам Державної прикордонної служби.

Нагадаємо, напередодні зі столиці Південної Кореї міста Сеул до України прибув літак зі 100 тис. ПЛР-тестів виробництва компанії SolGent для виявлення COVID-19. 

Loading...