В українській армії виявили понад два десятки нових хворих на COVID-19

Станом на 2 серпня у ЗСУ на коронавірус хворіють 219 військових Фото з відкритих джерел

Від початку пандемії у Збройних силах коронавірус подолали понад 620 осіб

Протягом минулої доби, 2 серпня, у Збройних Силах України діагностували 23 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 серед військових. Про це повідомляє пресслужба Командування Медичних сил ЗСУ. 

Як зазначається, серед нових інфікованих п'ять осіб перебувають у закладах охорони здоров'я. Зокрема, стан здоров’я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.

Загалом станом на 2 серпня у Збройних силах на коронавірус продовжують хворіти 219 осіб. Однак, від початку пандемії здолати недугу змогли 625 військових, п'ять хворих загинули. 

Крім цього, наразі 560 осіб перебувають на ізоляції (в тому числі самоізоляція), а у 58 військовослужбовців її термін закінчується у найближчих три доби. 

Новини за темою: За минулу добу в Україні виявили 1112 нових випадків коронавірусу

За даними Командування, найчастіше військові інфікуються коронавірусом під час епізодичних зустрічей з друзями та рідними.

Нагадаємо, раніше військовослужбовець Збройних Сил України помер у результаті ускладнень від коронавірусної хвороби COVID-19. Чоловік певний час лікувався від коронавірусу, згодом його стан погіршився. Реанімаційна бригада була змушена розпочати інтенсивну терапію, однак у хворого зупинилося серце. 

Loading...