В українській армії коронавірусом хворіє 401 людина, – командування ЗСУ

762 військовослужбовці вже одужали від COVID-19

Фото з відкритих джерел

Станом на ранок 15 серпня, в Збройних Силах України зафіксовано 401 випадок гострої респіраторної хвороби COVID-19. Про це повідомила пресслужба командування Медичних сил ЗСУ у Фейсбук.

Зазначається, що за минулу добу серед військовослужбовців зареєстровано 35 нових випадків COVID-19. Із них 4 перебувають у лікарнях (2 – у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, 1 – у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону та 1 працівник ЗС України). У Медичних силах говорять, що стан здоров’я пацієнтів – задовільний.

Відомо, що за час пандемії в ЗСУ від коронавірусу одужало 762 людини, а летальних випадків – 6. Крім того, у відомстві заявили, що наразі на ізоляції перебуває 713 військових, серед яких у 123-х обмеження завершаться в найближчі три доби.

Новини за темою: Уряд змінює критерії визначення карантинних зон: Хто потрапить у "червону зону" й чому це небезпечно?

Нагадаємо, сьогодні, 15 серпня, в Україні третю добу поспіль зареєстрували антирекорд захворюваності на COVID-19 – 1 847 нових зафіксованих хворих на коронавірус. Крім того, 633 людини одужали від хвороби, а 33 – померли. Загалом, з початку пандемії в Україні зареєстровано 89719 випадків COVID-19.

Loading...