В Україні зростає кількість хворих на коронавірус: Чому не закривають школи та садки під час карантину

Фото з відкритих джерел

Відсутність змін у навчанні пояснюють замалою кількістю хворих серед дітей

В Україні не планують змінювати формат навчання у школах і дитсадках через малу кількість хворих на COVID-19 серед учнів, персоналу та вчителів. Про це повідомив народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та страхування Михайло Радуцький, передає пресслужба партії "Слуга народу".

За словами нардепа, наразі у школах хворіють менше 1% учасників навчально-виховного процесу. "На думку ВООЗ, влада має дозволяти традиційне навчання в школах та садочках і закривати їх тільки за найкритичніших ситуацій. За даними МОЗ, у школах хворіють менше 1% учнів, персоналу та вчителів. Тож наразі діти навчаються, і змін не планується", – сказав Радуцький.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів України оприлюднив постанову, якою регулюються умови роботи шкіл і дитсадків під час карантину. Зазначалося, що заклади середньої освіти та дитячі садки можуть працювати під час карантину, якщо в них понад 50% учнів і персоналу не пішли на самоізоляцію.

Новини за темою: В Україні встановили черговий антирекорд COVID-19 - 13 357 нових випадків за добу

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я розглядає можливість дозволити працювати школам та дитячим садкам у червоній зоні карантину. Тоді головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що в МОЗ рекомендують відправляти учнів 5-11 класів на дистанційну освіту.

Loading...