В Україні зріс середній розмір лікарняних і декретних

Фото з відкритих джерел

Середньоденний розмір лікарняних зріс на 19,1%, а декретних виплат - на 15,8%

В Україні за останні пів року середньоденний розмір лікарняних і декретних виплат зріс на 19,1% і 15,8% відповідно. Про це повідомляє Фонд соціального страхування.

"За оперативними підсумками першого півріччя 2020 року, середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, яка фінансується Фондом соціального страхування України для всіх працюючих, склав 321,23 гривні – це на 51,57 гривні, або 19,1% більше, ніж за той же період 2019 року. Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах у порівнянні з минулим роком зріс на 15,8% – з 241,72 гривні до 279,8 гривні", - йдеться у повідомленні.

У Фонді соцстрахування нагадали, що допомога по вагітності та пологах надається у розмірі 100% середньої заробітної плати застрахованої особи.

Новини за темою: МОЗ та Пенсійний фонд запустять електронні лікарняні з 1 серпня

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада України підтримала проєкт закону про підвищення розміру стипендії та щорічної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Зокрема, виплати для дітей-сиріт становитимуть не менше 150% від прожиткового мінімуму.Loading...