live

В Україні змінюються правила перетину кордону із Росією

У Росію лише за закордонним паспортом

Фото з відкритих джерел

Відтепер їздити до Росії можна лише за закордонним паспортом

В Україні з 1 березня змінюються правила перетину кордону з Російською Федерацією, згідно з якими українцям для перетину кордону необхідний закордонний паспорт. Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій.

"З 1 березня 2020 перетин державного кордону з Російською Федерацією буде здійснюватися лише за наявності паспорта громадянина України для виїзду за кордон (закордонні паспорти)", - йдеться у повідомленні.

Відтак, громадяни України, які виїжджатимуть в Росію, не зможуть зробити цього за внутрішніми паспортами.

Окрім цього, у Міністерстві нагадали про заборону перетину кордону з РФ через непідконтрольні уряду України пункти пропуску на тимчасово окупованій території.

"Громадяни України, які таким чином в'їхали на підконтрольну уряду України територію і перебували на ній станом на 01.03.2020 року, не зможуть потрапити назад до місця свого постійного проживання через пункти пропуску через державний кордон України без паспорта громадянина України для виїзду за кордон (закордонні паспорти) або через існуючі контрольні пункти в'їзду-виїзду на лінії розмежування з ТОТ без відповідного дозволу для перетину лінії розмежування в межах Донецької та Луганської областей", - сказали у міністерстві.

Раніше Національна рада з питань телебачення та радіомовлення під час засідання 27 лютого заборонила трансляцію в Україні телеканалів "Еврокино", "ТОПШОП ТВ" і "Зоопарк".

 

Loading...