В Україні жодна область не готова до послаблення карантину, - МОЗ

Фото з відкритих джерел

В усіх областях перевищено показник динаміки захворюваності на коронавірус

Станом на 19 жовтня жоден регіон України не готовий до послаблення карантинних обмежень через пандемію COVID-19. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Зазначається, що в усіх областях перевищено показник динаміки захворюваності на коронавірус за останні 14 днів. Загалом по Україні захворюваність на 100 тис. населення становить 192,7 при нормі 40. 

Водночас найбільший показник має Сумщина – 343,5 на 100 тис. У Києві він становить 206,1.

При цьому в Донецькій, Луганській, Сумській та Одеській областях заповненість лікарняних ліжок перевищує 80%. В Україні заповненість лікарень першої хвилі наразі становить 65,7%. 

Статистика МОЗ Фото: МОЗ

До слова, раніше повідомлялося, що в Україні до послаблення карантину готова Кіровоградська область, яка відповідала встановленим критеріям Міністерства охорони здоров'я. Тоді майже в усіх регіонах був також перевищений показник захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів.

Новини за темою: В Україні почало діяти нове карантинне зонування: Що змінилося

Нагадаємо, станом на ранок 19 жовтня в Україні зафіксовано 303 638 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, протягом останньої доби було підтверджено 4 766 нових випадків, 66 людей померли, 1 112 осіб подолали хворобу.Loading...