В Україні жоден регіон не готовий до послаблення карантину, – МОЗ

Раніше послабити обмеження могла Кіровоградщина

Фото з відкритих джерел

Станом на 15 жовтня жоден регіон України не готовий до послаблення карантинних обмежень через пандемію COVID-19. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Зазначається, що в усіх областях перевищено показник динаміки захворюваності на коронавірус за останні 14 днів. Загалом по Україні захворюваність на 100 тис. населення становить 179,1 при нормі 40. Водночас найбільший показник має Сумщина – 333,8 на 100 тис. У Києві він становить 195,7.

Показники захворюваності в областях станом на 15 жовтня МОЗ

При цьому в Донецькій, Луганській та Одеській областях заповненість лікарняних ліжок перевищує 70%. В Україні заповненість лікарень першої хвилі наразі становить 59,7%. Загалом існує 35 150 ліжок для лікування хворих на коронавірус.

Новини за темою: За минулу добу в Україні підтвердили 5062 нових випадки коронавірусу, загалом у країні – понад 280 тисяч заражень

Раніше повідомлялося, що в Україні до послаблення карантину готова Кіровоградська область, яка відповідала встановленим критеріям Міністерства охорони здоров'я. Тоді майже в усіх регіонах був також перевищений показник захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів.

ZIK

Loading...