В Україні завтра запрацює тестова послуга з виклику мобільної бригади через контакт-центр МОЗ

Фото з відкритих джерел

Це дозволить пришвидшити виклик медиків хворим із симптомами коронавірусу

Міністерство охорони здоров’я з 26 листопада у тестовому режимі запустить послугу з виклику мобільної бригади для тестування через контакт-центр МОЗ. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 25 листопада, який транслював телеканал ZIK. 

"З 26 листопада МОЗ запускає в тестовому режимі послугу з виклику через контакт-центр мобільної бригади. У закладах охорони здоров’я будуть визначені особи, які відповідатимуть за цю роботу", - зазначив Степанов. 

За його словами, запровадження цієї опції через контакт-центр дозволить пришвидшити виклик мобільної бригади хворим, які мають симптоми коронавірусу COVID-19.

Новини за темою: Степанов назвав дату, коли в Україні очікують на зменшення "ураганного зростання" захворюваності на COVID-19

Також міністр додав, що, якщо у пацієнта є проблеми з викликом мобільної бригади для тестування, він може звернутися в контакт-центр МОЗ. Після цього оператори зв'яжуться з відповідними службами за місцем проживання пацієнта і вирішать це питання.

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що хворі на коронавірус, які отримують лікування в амбулаторних умовах, мають право одержувати безкоштовно всі послуги та ліки, передбачені пакетом допомоги, спрямованим на боротьбу з COVID-19. 

Loading...