В Україні запустили сервіс, який платить водіям гроші за безпечне водіння

Владислав Криклій. Фото Соколовська Інна / УНІАН

За місяць, додаток "Безпечне водіння" отримав понад 10 тис. користувачів

В Україні з'явився перший сервіс, який сплачує гроші за безпечне керування авто. Стартап Штрафи UA створив додаток, який повинен знизити кількість аварій на дорогах. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Facebook.

"Розроблена система дозволяє оцінити водіння конкретного водія і мотивувати не порушувати. За відповідальну поведінку на дорозі водій отримує нагороду – до 18% кешбека від суми страхування. Знижка формується неодноразово та постійно змінюється залежно від безпечності стилю водіння", - зазначив міністр.

За його словами, сервіс "Безпечне водіння" запустився 10 січня 2020 року і за місяць вже отримав понад 10 тис. користувачів.

"Перший рейтинг свого керування користувач побачить після виконання 10 поїздок. Разом із рейтингом водію буде запропоновано суму кешбеку. Стартап також розробив віджет для міст. Він дозволяє водіям, які прямують в інше місто, враховувати всі чинники та бути більш уважними в новій місцевості", - додав Криклій. 

Наразі додаток працює для IOS платформи, також розробники планують запуск для Android.

Раніше повідомлялося, що водії зможуть оплачувати штрафи за порушення правил дорожнього руху і перевіряти наявність квитанцій у мобільному додатку "Дія".

Крім того, заступник голови Координаційної ради в Загальнонаціональному Форумі з безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв зазначив, що в українських школах вивчення основ ПДР має стати обов'язковим предметом.

Loading...