В Україні запустили освітній серіал "Виборець"

Дія.Цифрова освіта

Освітній серіал складається з 10 серій і доступний на платформі Дія.Цифрова освіта

Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал "Виборець" до місцевих виборів 25 жовтня. Презентація серіалу відбулась сьогодні, 22 вересня, передає "Укрінформ".

"Вже 25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори, будемо обирати міських голів, депутатів міських та районних рад. Але як обрати, коли губишся в правилах, партійних списках та бюлетенях? А це навіть неповний перелік того, з чим має зіштовхнутися виборець в процесі свого волевиявлення. Щоб голосування та підготовка до нього не були стресом, а врешті стали зрозумілою процедурою ми - Міністерство цифрової трансформації та наші партнери ГО "Центр сприяння реформам" підготували освітній серіал "Виборець", - зазначила заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан під час презентації серіалу.

За її словами, в рамках курсу для виборців простою мовою пояснюють все, що потрібно знати про місцеві вибори-2020: нові правила, як дізнатися інформацію про кандидатів, як перевірити свою наявність у списках та чого не слід робити під час голосування.

Освітній серіал складається з 10 серій і вже доступний на платформі Дія.Цифрова освіта.

Новини за темою: У ЦВК розповіли, як проходитимуть вибори під час пандемії

Раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія має запустить безкоштовний портал "ЦВК: Просвіта", на якому у вигляді інтерактивної інтернет-гри у доступній та жартівливій формі навчатимуть виборчим темам.

Loading...