Зеленський вимагає від уряду закриття метро і міжобласного сполучення

president.gov.ua

Міські перевезення можуть здійснюватися у режимі до 10 осіб у маршрутних таксі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у зв’язку з небезпекою поширення коронавірусу COVID-19 просить уряд зупинити міжміське та міжобласне сполучення і роботу метрополітенів з 12 години дня 18 березня.  Про це він сказав у своєму відеозверннені, опублікованого на сторінці у Facebook.

Міські перевезення можуть здійснюватися у режимі до 10 осіб у маршрутних таксі та таксі і до 20 осіб у тролейбусах, автобусах і вагонах трамваїв.

"Досвід Китаю засвідчує, що непопулярні та жорсткі рішення долають вірус і рятують життя. Досвід інших країн показує, що м’якотілість та ліберальність є союзниками коронавірусу. Тому ми будемо діяти жорстко, невідкладно, можливо, непопулярно, але заради одного - життя та здоров’я українців", - резюмував глава держави.

Нагадаємо, в Україні станом на 9:30 16 березня було підтверджено вже 5 випадків зараження коронавірусом.

Як стало відомо, у Києві зафіксували першу підозру на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Також глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що у відомство  по допомогу звернулися 1791 українців, які не можуть виїхати з країн перебування у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Станом на 16 березня, з часу появи коронавірусу COVID-19 у світі зареєстрували 169 387 випадків зараження інфекцією, з яких 81 тисяча в Китаї. Згідно з даними, від нового коронавірусу змогли вилікуватись 77 257 осіб, від зараження померли 6 513 пацієнтів.

 


Loading...