live

В Україні закликали не розблоковувати "Одноклассники" і "ВКонтакте"

15 травня закінчується термін дії рішення РНБО про санкції до російських компаній Апостроф

15 травня робота соцмереж на території країни може бути відновлена

Народний депутат із фракції "Голос" Роман Лозинський закликав українську владу продовжити заборону соціальних мереж "Одноклассники", "ВКонтакте" та інших російських сайтів. Про це політик повідомив у Facebook.

Як зазначається, 15 травня цього року спливає трирічний термін дії рішення Ради національної безпеки і оборони про санкції до російських компаній. 

"ВКонтакте" й "Одноклассники" відновлять роботу в Україні. Вже за місяць. Разом із сотнями інших заборонених (поки що) російських сервісів. Чи хтось чув, аби Рада нацбезпеки продовжувала дію рішення чи хоча б обговорювала його? Я – ні", - зазначив депутат. 

У зв'язку з цим Роман Лозинський направив депутатське звернення до президента України, РНБО, Кабінету міністрів, та Служби безпеки з вимогою невідкладно продовжити санкції та блокування російських соціальних мереж.

Новини за темою: Заблокована «ВКонтакте» опинилася на 4-му місці за відвідуваністю в Україні

"Ми не маємо права сприяти агресору вести гібридну війну в інформаційному полі і заробляти гроші на українцях", - наголосив Лозинський. 

До слова, у травні 2017 року п'ятий президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції на три роки щодо російської інтернет-компанії "Яндекс", Mail.Ru Group, а також соцмереж "ВКонтакте" й "Одноклассники".

Нагадаємо, раніше лабораторія цифрової безпеки, яка проводила тестування, встановила, що соціальну мережу "ВКонтакте" в Україні блокують не всі провайдери

Loading...