В Україні зафіксували перший випадок захворювання коронавірусом

Фото з відкритих джерел

Йдеться про новий китайський коронавірус COVID-19

В Україні офіційно зареєстрували перший випадок захворювання коронавірусною інфекцією. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

За його словами, перший випадок виявили внаслідок тестування у Чернівцях. Хворий - чоловік, який 26 лютого повернувся з Італії. У нього нині спостерігається лихоманка та сухий кашель.

Ляшко підкреслив, що під час температурного скринінгу в румунському аеропорту, куди хворий прибув, температури у нього не виявили. Симптоми проявилися згодом.

Медикам відомо про всіх контактних осіб, найближча контактна людина – це дружина. Люди були самоізольовані у своїй квартирі.

Нагадаємо, станом на ранок 3 березня, внаслідок інфікування китайським коронавірусом COVID-2019 померло 3117 людей. Кількість заражених у світі небезпечним китайським вірусом становить 90 936 осіб. У той же час вилікувалися та були виписані із лікарень 47 984 людини. 

Кількість хворих в Італії складає 2036 осіб, попереду традиційно Китай (80 151) та Південна Корея (4812). Також значна кількість заражених зафіксована в Ірані – 1501 особа. 

Також в Італії зростає число летальних випадків. Наразі жертвами коронавірусу стали 52 людини.

 

Loading...