В Україні за тиждень виписали штрафів на 4,4 млн грн через перевантажені фури

Найбільший штраф за перевантаження становив 1,6 тис. євро

Ілюстративне Фото з відкритих джерел

В Україні протягом минулого тижня виписали близько 4,4 млн грн штрафів за перевантаження вантажівок. Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури України.

Зазначається, що загалом упродовж зазначеного періоду було перевірено понад 30 тис. транспортних засобів. Найбільше штрафів за перевантаження нарахували в Херсонській, Одеській та Миколаївській областях. Рекордсменом став транспортний засіб із перевантаженням на 64%. (65,65 т при нормі 40 т). Перевізнику нарахували плату за проїзд розміром 1,6 тис. євро.

Відомо, що в Україні завершили тендери на закупівлю 43-х комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю для зважування в русі. Також 20 чинних пунктів перевели на цілодобовий режим роботи. Також незабаром планують відремонтувати наявне обладнання ГВК, що дозволить відновити роботу ще 28 стаціонарних комплексів.

Новини за темою: В Україні габаритно-ваговий контроль можуть розширити на пасажирський транспорт, - Криклій

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що контролем за вагою фур на дорогах займеться СБУ, а не Укртрансбезпека. Президент вважає, що контролюючий орган потребує перезавантаження: поки є людський фактор – корупцію не зупинити.

Loading...