В Україні за добу госпіталізували майже тисячу хворих з COVID-19: Ліжка заповнені на більш ніж 70% у 4 областях

Фото з відкритих джерел

Станом на 10 жовтня в лікарнях перебувають понад 19 тисяч пацієнтів з діагнозом COVID-19

В Україні протягом минулої доби, 9 жовтня, госпіталізували рекордну кількість хворих з COVID-19 - 990 осіб. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 10 жовтня, який транслював телеканал ZIK.

"На сьогодні в лікарнях перебувають понад 19 тисяч пацієнтів з підтвердженим COVID-19 чи з відповідними симптомами", - додав міністр. 

За даними МОЗ, станом на 10 жовтня у чотирьох областях лікарняні ліжка заповнені пацієнтами з коронавірусом більше, ніж на 70 відсотків. Загалом в Україні ліжка першої хвилі заповнені на 59,4 відсотків. 

Новини за темою: МОЗ почало підготовку тимчасових госпіталів для хворих на коронавірус

Так, найгірша ситуація наразі у Донецькій області, де завантаженість ліжок становить 107,8 відсотків. Далі йдуть Одеська (81,1 відсоток), Луганська (81,1 відсоток) і Харківська (72,4) області. 

У Києві цей показник становить 69 відсотків.

Нагадаємо, протягом минулої доби, 9 жовтня, в Україні підтвердили 5728 нових випадків коронавірусу COVID-19, ще 108 хворих померли у результаті ускладнень. 

Попри різке погіршення епідеміологічної ситуації в країні, глава МОЗ Максим Степанов запевнив, що жорсткий карантин запроваджувати не будуть "в жодному разі". 

ZIKLoading...