В Україні з початку року зафіксували близько 1 млн кібератак

РНБО співпрацює з приватними компаніями для попередження загроз

Приватності в 21 сторіччі практично не існує zerohedge.com

У 2020 році в Україні було зафіксовано близько 1 млн кібератак. Про це повідомила пресслужба РНБО у Фейсбук.

Зазначається, що основні випадки комп’ютерних злочинів – це мережеві атаки прикладного рівня, спроби мережевого сканування, спроби WEB-атак, фішинг, DDoS-атаки, поширення шкідливого програмного забезпечення тощо.

За словами фахівців РНБО, для реагувань на загрози відомство посилює співпрацю з приватними компаніями. Зокрема, упродовж останнього місяця було підписано меморандуми про співпрацю з трьома десятками приватних іноземних та українських компаній. Відомо, що один із документів передбачає обмін інформацією про кіберзагрози та інциденти у сфері кіберзахисту. Це відбувається для того, щоб оперативно інформувати, реагувати та попереджати можливі атаки.

Нагадаємо, нещодавно спеціалісти РНБО виявили загрозливий для держбезпеки витік даних з майже трьома мільйонами сайтів із сервісу Cloudflare, який використовують для захисту від DDoS та ряду інших кібератак.

Новини за темою: ЄС вперше ввів санкції проти Росії і Китаю через кібератаки

Пізніше представництво президента України в АР Крим повідомило про кібератаку з боку російської ФСБ. Відомо, що кібератака була направлена на отримання інформації про діяльність відомства.

Loading...