В Україні з наступного тижня почнуть виробляти тести для виявлення коронавірусу

Тести на коронавірус

Фото з відкритих джерел

Ляшко зазначив, що уряд забезпечить тестами всіх, хто цього потребує

З наступного тижня в Україні розпочнеться серійне виробництво й постачання вітчизняних тестів до ПЦР-лабораторій. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"В указі президента було про те, що треба виділити кошти на виробництво тест-систем. Ми працювали з Інститутом молекулярної біології та іншими виробниками вітчизняних тестів, і я думаю, що вже наступного тижня у нас буде серійне виробництво тестів і буде поставка вітчизняних тестів до ПЦР-лабораторій. Ми спокійно забезпечимо всіх, хто цього потребує. Зараз є і працюють лабораторні бригади. Ми відпрацювали з приватними лабораторіями, і вони готові надавати нам свої пункти забору біологічного матеріалу для того, щоби всі, хто буде потребувати направлення на лабораторне дослідження на коронавірусну хворобу, змогли спокійно, не відвідуючи заклад охорони здоров’я, не створюючи там додаткове навантаження, здати біологічний матеріал на дослідження", - розповів Ляшко.

Новини за темою: Тести для виявлення коронавірусу випускають три українські виробники, – Ляшко

Нагадаємо, станом на 10:00 2 квітня кількість хворих на коронавірус в Україні становить 804 особи, з них 20 - летальні випадки, 13 пацієнтів одужали.

Loading...