В Україні з 29 серпня зміняться правила в'їзду з окупованих Криму і Донбасу

КПВВ на адмінмежі з Кримом Міністерство з питань тимчасово окупованих територій

Для перетину кордону потрібно мати страховий поліс

З суботи, 29 серпня, буде відновлено роботу КПВВ з окупованим Кримом. З цього дня іноземці та особи без громадянства для перетину кордону повинні мати страховий поліс, до того ж всі категорії громадян повинні проходити самоізоляцію. Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Як зазначається, напередодні, 26 серпня, Кабмін на зупинив дію розпорядження №979-р від 08 серпня 2020 року, яким було обмежено роботу КПВВ на адмінмежі з АР Крим.

"З 00:00 29 серпня 2020 року відновлюється робота контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим і м. Севастополя та виїзду з неї. З цього часу КПВВ працюватимуть у звичному режимі", – наголосили у міністерстві. 

Також уряд вніс зміни на час дії карантину, в період з 29 серпня по 28 вересня 2020 року. Згідно з нововведеннями, іноземці та особи без громадянства, які хочуть потрапити на непідконтрольні українському уряду території Криму та Донецької і Луганської областей, повинні мати страховий поліс. Зазначається, що цей поліс має покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19. Цей документ діє на строк перебування на території України, в тому числі на непідконтрольних територіях.

Новини за темою: Кабмін змінив порядок перетину КПВВ з Кримом: Кому не потрібна самоізоляція

Однак у міністерстві наголосили, що поліс повинен бути виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною компанією, яка має представництво в Україні чи договірні відносини із українською страховою компанією – партнером.

Крім цього, громадяни, які прибувають з непідконтрольних територій, мають пройти самоізоляцію. Достроково припинити її можна за умови отримання негативного результату ПЛР-тесту на коронавірус. 

Зауважимо, для проходження самоізоляції громадяни повинні встановити та активувати мобільний додаток "Дія". Якщо ж такої можливості немає, то особа підлягає обсервації. Однак у міністерстві запевнили, що діти до 12 років та працівники представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, самоізоляцію проходити не повинні. 

Нагадаємо, 8 серпня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про тимчасове припинення роботи КПВВ на адміністративному кордоні з анексованим Кримом. За даними уряду, таке рішення було ухвалене через коронавірус. Loading...