В Україні з 25 січня запровадять ще один карантин: Степанов розкрив деталі

Голова МОЗ Максим Степанов

МОЗ

Обмеження будуть встановлювати окремо для кожного регіону, залежно від епідеміологічної ситуації там

В Україні по завершенню локдауну, після 24 січня, планують запровадити інші карантинні обмеження. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов в ефірі "Сніданку з 1+1". 

Як зазначається, з 8 по 24 січня включно на всій території країни діє жорсткий карантин, який передбачає заборону на роботу низки магазинів, навчальних закладів, а також розважальної сфери. 

Після завершення локдауну влада планує повернутися до адаптивного карантину, таким чином обмеження будуть встановлюватися окремо для кожного регіону, залежно від епідеміологічної ситуації там.   

Новини за темою: У Мінкульті виступили проти подовження жорсткого карантину в Україні після 24 січня

"Починаючи з 25 січня, буде карантин з іншими обмеженнями, з іншим режимом. Зокрема, це стосується нашої стратегії: ми хочемо далі повернутися до адаптивного карантину. Тоді, в залежності від епідеміологічної ситуації, визначають той чи інший рівень обмежень", — пояснив Степанов.

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що посилений карантин в Україні необхідно продовжити після 24 січня, адже є низка підстав, які суттєво вплинуть на зростання кількості хворих на COVID-19.

Loading...