Новини » Події Читать эту новость на русском

В Україні викрили групу зловмисників, які легалізовували гроші через криптовалюту

Організатори схеми видавали кошти в обмінних пунктах без сплати податків

Обшуки за підозрою в легалізації доходів через криптовалюти Служба безпеки України

Правоохоронці заблокували роботу онлайн-ресурсів, які дозволяли конвертувати криптовалюту з сумнівним джерелом походження в готівку та безготівкову форму. Про це повідомила пресслужба СБУ.

Зазначається, що група вимушених переселенців ймовірно створила сайти, через які можна було "вивести" електронну валюту й отримати гроші в обмінних пунктах. Операції проводились без сплати податків у держбюджет. Здійснення обміну відбувалося за кордоном та забезпечувалися тіньовими представництвами організаторів.

Відомо, що правоохоронці провели обшуки в офісах зловмисників, під час яких вилучили велику суму готівки у різних валютах, банківські картки, комп’ютери, документи та SIM-картки російських операторів.

Обшуки за підозрою в легалізації доходів через криптовалюти Служба безпеки України

Наразі перевіряється можливе використання системи "WebMоney", доступ до якої в Україні заборонений. Крім того, організаторів нелегального бізнесу підозрюють у фінансуванні незаконних збройних формувань.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтями про шахрайство, легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом та фальсифікацію фінансових документів.

Новини за темою: На Донеччині затримали поліцейських за збут наркотиків та викрадення людей

Нагадаємо, на Київщині нещодавно викрили незаконну роботу майнінгової ферми, організатори якої крали електроенергію. Зловмисники під’єднали своє обладнання до місцевого трансформатора.

 Loading...