В Україні водії зможуть перевіряти штрафи через смартфон: Як це зробити

Водії можуть перевіряти штрафи через смартфон Фото з відкритих джерел

Оновлена версія додатку "Штрафи UA" вже працює для IOS

В Україні водії зможуть перевіряти штрафи за порушення правил дорожнього руху через смартфон. Про це повідомляє ЕП з посиланням на пресслужбу МВС. 

Як зазначається, новий додаток запустили Міністерство внутрішніх справ та "Штрафи UА". Зокрема, відтепер водії за номером водійського посвідчення, ІПН або за серією та номером штрафу можуть здійснити перевірку та заплатити за порушення правил дорожнього руху.

Зокрема, у поліції повідомили, що за минулий рік було виписано водійських штрафів на сумму приблизно 500 млн грн, однак майже половину з них не було сплачено вчасно. В зв'язку з чим водії стикалися з арештом майна та банківського рахунку.

"Люди не знають, що за ними все ще є заборгованість. 40-50% запитів, з якими до нас звертаються щодня, стосуються того, як перевірити статус сплати. Тому що сплачено, не означає погашено, – зазначив засновник сервісу "Штрафи UA" Денис Дмитров.

Штрафи UA

За його словами, у зв'язку з цим було створили оновлену версію сервісу, який вирішує повний комплекс завдань – від отримання інформації про штраф, до контролю погашення штрафу в базі поліції.

До слова, оновлена версія додатку "Штрафи UA" вже працює для IOS , для Android оновлення вийде на початку травня. 

Нагадаємо, нещодавно українських водіїв вирішили нагороджувати за дотримання правил дорожнього руху за допомогою сервісу, який мотивує не порушувати закон. 

Loading...