В Україні від коронавірусу COVID-19 померли 132 медики, - Степанов

Глава МОЗ Максим Степанов

Фото - kmu.gov.ua

Загалом на коронавірус захворіли майже 17 тис. медиків

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що станом на 7 жовтня від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19 померли 132 медичні працівники. Про це він розповів під час щоденного брифінгу. 

За словами Степанова, від початку пандемії коронавірус виявили у майже 17 тис. медичних працівників. Водночас він зауважив, що вдалося зменшити загальну кількість інфікованих коронавірусною хворобою медиків.

"Я повинен сказати, що ми суттєво зменшили кількість медичних працівників, які хворіють через коронавірусну хворобу. Якщо на початку квітня у нас кількість захворівших медичних працівників складала до 20% від загальної кількості хворих, і це був найбільший показник в Європі. То зараз це не більше 5% (коливається в межах 4,38% – 4,5%, залежно від тижня). Це є результатом нашої роботи в межах захисту наших медичних працівників", – повідомив міністр.

Новини за темою: Черговий антирекорд: За добу в Україні підтвердили 4 753 нових випадків коронавірусу

Також очільник прокоментував ситуацію щодо виплат родинам загиблих від COVID-19 медичних працівників. Степанов зауважив, що це питання не входить у компетенцію Фонду соціального страхування.

"Ми відразу передаємо інформацію про померлих, а вони в межах їхніх механізмів збирають інформацію, оформлюють документи, щоби робити відповідні виплати", – пояснив міністр.

Новини за темою: На Тернопільщині помер лікар - герой білбордів "Дякуємо за життя"

Нагадаємо, нещодавно заступниця міністра охорони здоров'я України Ірина Микичак заявила, що зараження коронавірусною хворобою COVID-19 для медпрацівників прирівнюється до нещасного випадку на виробництві. 

Loading...