В Україні успішно випробували некеровані ракети РС-80. Відео

Боєприпаси готові передати Міністерству оборони

Державна компанія "Артем" завершила випробування першої партії некерованих авіаційних ракет РС-80, виготовлених для потреб Міністерства оборони України. Про це повідомила пресслужба "Укроборонпрому".

Зазначається, що ракети успішно пройшли вогневі випробування й відповідають технічним вимогам та високим стандартам якості. "Вироби готові до дострокової передачі замовнику. В компанії очікують збільшення державного замовлення на даний перспективний вид боєприпасів", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляють в "Укроборонпромі", PC-80 – це некерований реактивний снаряд повітряного базування з кумулятивно-осколковою бойовою частиною. Боєприпас призначений для ураження броньованих цілей, танків, бронетранспортерів, ракет, пускових установок, фортифікаційних споруд тощо.

Відомо, що ракети РС-80 можуть застосовуватися не тільки для комплектації авіації, але й у складі озброєння перспективних наземних платформ і на десантно-штурмових катерах.

Новини за темою: В "Укроборонпромі" заявили про плани розділити концерн на два холдинги

Нагадаємо, нещодавно в Україні у рамках льотних випробувань на полігоні випробували ракети комплексу С-300В1 і Вільха-М. Вимірювання польоту зенітних керованих ракет відбулося в ході командно-штабних навчань "Об’єднані зусилля-2020".

Loading...