live

В Україні створили онлайн-платформу для підприємців "Дія.Бізнес"

Наразі платформа працює в тестовому режимі

Додаток "Дія" Фото з відкритих джерел

В Україні створили Національну онлайн-платформу для підприємців "Дія.Бізнес" - сервіс, що має на меті допомогу у розвитку малого і середнього бізнесу.. Про це йдеться на сторінці додатку "Дія" у Facebook

Згідно з повідомленням, наразі портал надає доступ до каталогу бізнес-ідей зі зручними шаблонами, переліку усіх необхідних юридичних документів для відкриття бізнесу, онлайн-сервісів та програми підтримки для підприємців на одній сторінці,  довідника підприємця — на основі матеріалів профільних державних органів та провідних компаній України, кейсів конкретних проблем, питань та запитів. 

Як зазначається, наразі платформа працює у тестовому режимі, а вже навесні запрацює новий блок — консалтинг-зона для підприємців. Таким чином кожен підприємець зможе отримати онлайн-консультацію із фахівцями за допомогою відеозв'язку щодо систематизації бізнес-процесів, фінансового управління, взаємодії з державою, психології бізнесу, HR, маркетингу та продажів.

Також розробники розповіли, що планують відкрити центри підтримки та хаби для підприємців у різних містах України — консалтингові зони для малого та середнього бізнесу (МСБ). Відкриття першого такого майданчика для підприємців заплановано на квітень-травень 2020 року в Харкові.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що додаток державних послуг "Дія" лідирує в App Store та очолює Play Market, його завантажили майже 1,5 млн українців.

Loading...