В Україні створять комісію з пошуку зниклих безвісти на Донбасі, – Офіс президента

Людмила Денісова на засіданні в Офісі президента

Фото: Офіс президента

Постанову уряду про створення та склад Комісії вже було погоджено на засіданні урядового комітету

В Україні створять постійну Комісію з розшуку зниклих безвісти на Донбасі, яка буде діяти при Кабінеті Міністрів. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Так, 9 липня в ОП відбулося засідання робочої групи з питань зниклих безвісти на Донбасі та утримуваних там військових і цивільних осіб. 

Під час цього була обговорена низка питань, серед яких створення при Кабінеті Міністрів України постійної Комісії з розшуку зниклих безвісти.

Зазначається, що це дозволить сформувати реєстр зниклих безвісти за категоріями та вирішить питання діяльності пошукових груп. Однак, на засіданні цієї Комісії повинні бути присутні родичі зниклих.

Новини за темою: Україна в екстреному порядку просить РФ обміняти одного із утримуваних осіб

У свою чергу уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова додала, що постанову уряду про створення та склад Комісії було погоджено на засіданні урядового комітету. За її словами, відповідне рішення може бути ухвалене найближчим часом. 

Нагадаємо, нещодавно у так званій "ЛНР" заявили, що представники Києва анулювали домовленості про обмін інформацією щодо розшукуваних осіб, чим відсунули можливий обмін на незрозумілий термін. Loading...