Стало багато складних випадків, перебіг хвороби почав змінюватися, - МОЗ про COVID-19

Глава МОЗ Максим Степанов Фото - kmu.gov.ua

Збільшилися випадки госпіталізації та смертей

В Україні населення стало більш вразливим до коронавірусу COVID-19 та важче переносить перебіг хвороби. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час брифінгу 7 серпня, який транслював телеканал ZIK

За його словами, в країні різко зросла кількість осіб, які не можуть лікуватися вдома та потребують госпіталізації. Крім цього, медики частіше почали фіксувати летальні випадки у результаті ускладнень СOVID-19. 

"У нас дуже багато стало дуже складних випадків. Почав змінюватися перебіг хвороби - дуже важко переноситься ця хвороба (COVID-19 - ред.). У нас збільшується кількість летальних випадків, збільшується госпіталізація", – наголосив Степанов.

У зв'язку з цим міністр закликав українців дотримуватися встановлених карантинних обмежень, щоб зменшити ризики зараження. 

Новини за темою: У Львові врятували дівчинку з рідкісним ускладненням після коронавірусу

Нагадаємо, станом на ранок 7 серпня в Україні 78 261 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 1852 летальні, 43 055 пацієнтів одужало. 

Напередодні Україна встановила новий антирекорд - понад 1400 нових хворих на коронавірус за добу. Найбільше заразилися у Києві та курортній Одесі. 

Loading...