Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

В Україні спростили процедуру отримання пенсій через "Укрпошту"

Главком

Відповідні зміни набули чинності з 14 листопада 2020 року

Національний банк спростив для операторів поштового зв'язку процедуру ідентифікації та верифікації одержувачів пенсій, грошової допомоги, субсидій та інших виплат населенню. Про це повідомляє пресслужба НБУ

Згідно з повідомленням, такий крок передбачає, що тепер працівник поштового оператора під час виплати на суму від 5 тис. до 30 тис. грн для ідентифікації та верифікації має лише звірити ідентифікаційні дані клієнта із зазначеними даними у виплатних документах або бланках поштових переказів.

Новини за темою: Зарплата 900 доларів, пенсія - 300: Шмигаль обіцяє істотне зростання доходу до 2030 року

Після звірки документів і клієнт, і представник поштового оператора проставляють власноручні підписи у виплатних документах. Виплатні документи мають бути оформлені належним чином, та зберігатися протягом строків, визначених законом про фінансовий моніторинг.

Як зазначається, ці зміни внесені до Положення про здійснення установами фінансового моніторингу, затвердженого постановою Правління Національного банку від 12 листопада № 145, що набула чинності з 14 листопада 2020 року.

Новини за темою: Дефіцит Пенсійного фонду в 2020 році склав понад 17 мільярдів гривень

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України підтримав рішення про запровадження політики "єдиного звернення" у питанні призначення пенсій.

Loading...